Cihaz / Sistem Kurulumu

Nitraplus Cihaz / Sistem Kurulumu Servisleri

Cihazlarınızın kurulumları, alanında uzman ekiplerimizce cihazların üretici installation manuallerine uygun şekilde yapılır. Profesyonel kadrosu ile kalibrasyon departmanlarının medikal kalibrasyon, test ve muayene ihtiyaçları konusunda sektörde söz sahibi firmaların test  ve simülasyon cihazlarını kullanarak  sağlık kuruluşlarında kullanılan bütün tıbbi cihazların ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde kurulumu sağlanır. Cihaz kurulumu esnasında yaşanabilecek tüm problemler firmamızca çözülerek cihazlarınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir.

Neden Nitraplus Marine Servisleri?

Nitraplus; alanında uzman mühendis kadrosuyla yüksek teknoloji gerektiren Marine servislerinde tam başarılı servisler sunar. Her zaman yüksek teknik kapasiteyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Hızlı destek ekibiyle tüm tip ve boyuttaki tekneler için anında testip hizmeti verir.

Farklı tip ve boyutlardaki Marine araçlarında tamamlanmış yüzlerce projemiz var. Nitraplus servisleri aradığınız tüm hizmetleri tek bir noktadan sağlar ve sizi kara geçirir.

Sadece satış sürecinde değil satış sonrasında da tam destek sunuyoruz. Nitraplus’ın alanında uzman kadrosu proje süresince ve proje sonrasında daima yanınızda olacak.