Cihaz ve Yedek Parça Tedariği

Nitraplus Cihaz ve Yedek Parça Tedarik Servisleri

Geniş tedarik ağımızla işletmenin ihtiyaç duyduğu her tipten medikal cihazı tedarik edebiliyoruz.

Nitraplus olarak, müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin en önemli noktalarından birisi medikal yedek parça temin süresidir. Servis anlaşmalarımızın olduğu sistemler için ya da sadece yedek parça anlamında siparişleriniz için tecrübelerimize dayanarak oluşturmuş olduğumuz yedek parçalar en  kısa sürede müşteriye temin edilir.

Temin ettiğimiz medikal yedek  parçalar garanti altındadır. Medikal  cihazlarda  kullanılan elektronik kartların tamiri  garantili olarak yapılmaktadır.

Neden Nitraplus Marine Servisleri?

Nitraplus; alanında uzman mühendis kadrosuyla yüksek teknoloji gerektiren Marine servislerinde tam başarılı servisler sunar. Her zaman yüksek teknik kapasiteyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Hızlı destek ekibiyle tüm tip ve boyuttaki tekneler için anında testip hizmeti verir.

Farklı tip ve boyutlardaki Marine araçlarında tamamlanmış yüzlerce projemiz var. Nitraplus servisleri aradığınız tüm hizmetleri tek bir noktadan sağlar ve sizi kara geçirir.

Sadece satış sürecinde değil satış sonrasında da tam destek sunuyoruz. Nitraplus’ın alanında uzman kadrosu proje süresince ve proje sonrasında daima yanınızda olacak.