Kurulum Öncesi Hazırlık ve Transport

Nitraplus Kurulum Öncesi Hazırlık ve Transport Servisleri

Nitraplus, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüttüğü ürünlerin satış sonrası servis hizmetlerine büyük önem vermektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile kurulum veya servis öncesi planlama yapar. Plan doğrultusunda oluşturduğu proje ve fizibilite hazırlanır. inşa veya tadilat esnasında montaj yapılacak cihaz ve sistemler için ön hazırlık yapılır. Böylece kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş uzman ekibi ile hızlı müdahale ve çözüm hizmeti sunar. Koordinasyon ile montaj yapılacak cihaz/ünitelerin güvenli şekilde yerine ulaştırarak müşteri memnuniyetini daha hazırlık aşamasında iken sağlamayı amaçlar.

Neden Nitraplus Marine Servisleri?

Nitraplus; alanında uzman mühendis kadrosuyla yüksek teknoloji gerektiren Marine servislerinde tam başarılı servisler sunar. Her zaman yüksek teknik kapasiteyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Hızlı destek ekibiyle tüm tip ve boyuttaki tekneler için anında testip hizmeti verir.

Farklı tip ve boyutlardaki Marine araçlarında tamamlanmış yüzlerce projemiz var. Nitraplus servisleri aradığınız tüm hizmetleri tek bir noktadan sağlar ve sizi kara geçirir.

Sadece satış sürecinde değil satış sonrasında da tam destek sunuyoruz. Nitraplus’ın alanında uzman kadrosu proje süresince ve proje sonrasında daima yanınızda olacak.