Onarım

Nitraplus Onarım Servisleri

Nitraplus, biyomedikal cihaz onarım hizmetlerini sunar ve işinizi geliştirmenizi ve kaliteli bakım onarım hizmeti almanızı sağlar. Ekipmanınızı kullanıma uygun kalite standartlarında tutmanın yanı sıra bütçenize uyacak kapsamlı bir onarım ve ihtiyati bakım çözümleri hizmetinize sunar. Biyomedikal bakım hizmetimiz, tek bir tıbbi alanın tamir ve servis ekipmanlarından tüm tıbbi tesis ekipmanına kadar uzanmaktadır. Ayrıca onarımını yaptığımız cihazların uygun şekilde çalıştırılması ve bakımı konusunda personelinize yardımcı olarak gerekli eğitimleri de vermekteyiz.

Neden Nitraplus Marine Servisleri?

Nitraplus; alanında uzman mühendis kadrosuyla yüksek teknoloji gerektiren Marine servislerinde tam başarılı servisler sunar. Her zaman yüksek teknik kapasiteyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Hızlı destek ekibiyle tüm tip ve boyuttaki tekneler için anında testip hizmeti verir.

Farklı tip ve boyutlardaki Marine araçlarında tamamlanmış yüzlerce projemiz var. Nitraplus servisleri aradığınız tüm hizmetleri tek bir noktadan sağlar ve sizi kara geçirir.

Sadece satış sürecinde değil satış sonrasında da tam destek sunuyoruz. Nitraplus’ın alanında uzman kadrosu proje süresince ve proje sonrasında daima yanınızda olacak.