Tuvalet Vakum Sistemleri Bakım ve Onarımı

Nitraplus Tuvalet Vakum Sistemleri Bakım ve Onarım Servisleri

Vakumlu tuvalet, mekanik olarak basit, profesyonel olarak güvenilir ve şık görünüme sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Atıklardan tuvalet ve vakum boruları ile arıtma tankına veya ara toplama tankına atmak için hava kullanır. Yaklaşık olarak sadece 1 litre su kullanılarak, atık su miktarında önemli bir azalma gerçekleşir. Bu çağdaş tarzdaki tuvalete yerleşik bir vakum kesici ve akıtma belleği vardır. Kontrol mekanizması, kaseyi çıkarmadan kullanılabilir.

Vakum tuvaletleri, tahliye sistemleri ve yoğuşma giderme sistemlerinin kalbidir. Aynı anda; vakum oluşturur, atıkları öğütür ve tahliye eder.

Vakumlu tuvalet sistemi elektropnömatik bir sistemdir dolayısı ile çevirim süresi kısa ve güvenli bir sistemdir.

 Nitraplus olarak Tuvalet vakum sistemlerinin bakım ve onarımını profesyonel ekiplerimiz ile birlikte tamamlamaktayız.

Neden Nitraplus Marine Servisleri?

Nitraplus; alanında uzman mühendis kadrosuyla yüksek teknoloji gerektiren Marine servislerinde tam başarılı servisler sunar. Her zaman yüksek teknik kapasiteyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Hızlı destek ekibiyle tüm tip ve boyuttaki tekneler için anında testip hizmeti verir.

Farklı tip ve boyutlardaki Marine araçlarında tamamlanmış yüzlerce projemiz var. Nitraplus servisleri aradığınız tüm hizmetleri tek bir noktadan sağlar ve sizi kara geçirir.

Sadece satış sürecinde değil satış sonrasında da tam destek sunuyoruz. Nitraplus’ın alanında uzman kadrosu proje süresince ve proje sonrasında daima yanınızda olacak.