Dizel Yakıt Bakım / Filtreleme

Nitraplus Dizel Yakıt Bakım / Filtreleme Servisleri

Dizel yakıt biyokimyasal yapısı gereği depolandığı alanda  zamanla (6 AY VEYA DAHA KISA SÜREDE) kalitesini içerisinde yakıtta bulunan su (serbest halde ve yakıt içinde asılı halde bulunan su), dengesiz organik hidrokarbonlar,  bakteri, maya ve mantarlarla kirlenir. Bu saydığımız etkenler  yakıtın depolanma sorunları nedeniyle gelişerek,  çözünmeyen ve yapışkan kirletici form olarak akaryakıt stoku  içerisinde oluşur. Tüm motor ve jeneratör markalarının standart  garantileri, kirli yakıttan kaynaklanan hasarı  kapsamaz. Bu hasar, yakıt enjektörleri gibi  bileşenlerde motorun derinliklerinde olabilir. Onarımı  kaçınılmaz olarak pahalıdır. Denizin ortasında ŞAMANDIRA  olmak istemezsiniz…

Neden Nitraplus Marine Servisleri?

Nitraplus; alanında uzman mühendis kadrosuyla yüksek teknoloji gerektiren Marine servislerinde tam başarılı servisler sunar. Her zaman yüksek teknik kapasiteyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Hızlı destek ekibiyle tüm tip ve boyuttaki tekneler için anında testip hizmeti verir.

Farklı tip ve boyutlardaki Marine araçlarında tamamlanmış yüzlerce projemiz var. Nitraplus servisleri aradığınız tüm hizmetleri tek bir noktadan sağlar ve sizi kara geçirir.

Sadece satış sürecinde değil satış sonrasında da tam destek sunuyoruz. Nitraplus’ın alanında uzman kadrosu proje süresince ve proje sonrasında daima yanınızda olacak.