Liman Hizmet ve Destek

Nitraplus Liman Hizmet ve Destek Servisleri

Nitraplus, yat limanlarında sorunsuz bir operasyon için gereken planlama ve organizasyonu, doğru ve zamanında bilgi akışını, her türlü teknik ve profesyonel desteği müşterilerine sunarak, acentelik hizmetlerini anlaşmalı olduğu liman işletmeci firmaları aracılığıyla başarı ile vermektedir.

Nitraplus olarak, anlaşmalı olduğumuz liman hizmetleri acenteleri ile her türlü park, yat tamir bakım ve onarım, yedek parça hizmetleri, safety ekipman , hidrolik sistem, yangın tüp ve ekipmanları, ekipman dolapları ile her türlü hizmeti uzman kadromuz ile sağlamaktayız.

Bunun yanı sıra gerek gemiye yükleme veya gemiden tahliye hizmetlerinde, gerekse liman sahası içinde her türlü operasyonda, ağır malzeme ve proje taşımalarında uygun nitelikli işgücü ve ekipman çeşitliliği ile müşterilerimize istenen hizmeti en yüksek kalitede sunabilmekteyiz.

Neden Nitraplus Marine Servisleri?

Nitraplus; alanında uzman mühendis kadrosuyla yüksek teknoloji gerektiren Marine servislerinde tam başarılı servisler sunar. Her zaman yüksek teknik kapasiteyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Hızlı destek ekibiyle tüm tip ve boyuttaki tekneler için anında testip hizmeti verir.

Farklı tip ve boyutlardaki Marine araçlarında tamamlanmış yüzlerce projemiz var. Nitraplus servisleri aradığınız tüm hizmetleri tek bir noktadan sağlar ve sizi kara geçirir.

Sadece satış sürecinde değil satış sonrasında da tam destek sunuyoruz. Nitraplus’ın alanında uzman kadrosu proje süresince ve proje sonrasında daima yanınızda olacak.