Solar Enerji Sistemleri Satış ve Kurulumu

Nitraplus Solar Enerji Sistemleri Satış ve Kurulum Servisleri

Yenilenebilir enerji sistemleri içerisinde fotovoltaik paneller hayatımızın her alanında aktif olarak kullanılmakta ve enerji ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Nitraplus olarak, bizler de günümüz teknolojisini kullanılarak üretilen yeni nesil güneş enerji panellerini marin sektöründe kullanılabilir hale getirmek için çalışıyoruz. Böylece imal ettiğimiz ve kurulumunu yaptığımız marin solar panel sayesinde üretilen elektrik enerjisi teknelerdeki servis, makine veya jeneratör akü gruplarını besleyerek devamlı ve ucuz şarj imkanı sunmaktadır.

Sistemde kullanılan 12Volt veya 24Volt akım kontrol regülatörleri sayesinde üretilen akım belirli bir seviyede kontrol edilerek akülerin şarj edilebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede jeneratör çalıştırmadan veya sahil besleme enerjisine ihtiyaç duymadan denizin ortasında veya ıssız bir koyda devamlı olarak akülerinizi masraf yapmadan şarj edebilme imkanı sağlamaktadır.

Neden Nitraplus Marine Servisleri?

Nitraplus; alanında uzman mühendis kadrosuyla yüksek teknoloji gerektiren Marine servislerinde tam başarılı servisler sunar. Her zaman yüksek teknik kapasiteyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Hızlı destek ekibiyle tüm tip ve boyuttaki tekneler için anında testip hizmeti verir.

Farklı tip ve boyutlardaki Marine araçlarında tamamlanmış yüzlerce projemiz var. Nitraplus servisleri aradığınız tüm hizmetleri tek bir noktadan sağlar ve sizi kara geçirir.

Sadece satış sürecinde değil satış sonrasında da tam destek sunuyoruz. Nitraplus’ın alanında uzman kadrosu proje süresince ve proje sonrasında daima yanınızda olacak.